Chcemy dzielić się z Wami naszymi doświadczeniami

Kocioł Domowy, powstał w momencie, gdy zaczęliśmy starać się o adopcję dziecka. Zauważyliśmy jak skrajne uczucia budzi ta decyzja w społeczeństwie.

Dzielimy się również z Wami naszymi doświadczeniami z Ośrodkiem Adopcyjnym i jego pracownikami, opowiadamy o emocjach, które towarzyszą nam w tej drodze.

Chcemy pomóc parom rozpoczynającym procedurę adopcyjną. Może dzięki naszym historiom, choć trochę będzie Wam łatwiej.

Jednak Kocioł Domowy, to nie tylko opowieści związane z adopcją. Chcemy poruszać także mniej i bardziej kontrowersyjne tematy. Pokazać Wam kawałek naszego świata.

Kim jesteśmy?

Właściwie można by to ująć w jednym, krótkim zdaniu. Jesteśmy małżeństwem. Jednak jeśli mamy się lepiej poznać, to warto dodać kilka słów.

Mam na imię Ania i to ja w większości będę autorką tekstów. Jak możecie się domyślać, mam męża – Gracjana. Mieszkamy z trzema kotami. Choć nie jest to liczba stała. Pomagamy fundacji działającej na rzecz zwierząt, więc czasem mamy na stanie czwórkę.

Poza tym pracujemy, chodzimy na długie spacery, czytamy książki (o których pewnie też pojawi się wpis), gotujemy (zdradzimy najlepsze przepisy) i staramy cieszyć się życiem 🙂

Od jakiegoś czasu prowadzimy także kanał na YouTube.

Zapraszamy Was we wspólną podróż po naszym świecie.